sömine bakim ve sömine ekler

Sömine kullanarak zor bir is olabilir ama soguk bir kis gecesi iyi bir kitap ile o kadar yatmak zaman gerçekten harika olabilir. Eger bir sömine satin alma ya da sadece sizin kullanmaya baslamak isteyen olsun, size baslamadan önce sadece tüm iyi gider saglamak için, bir seyler yapmak için emin olmak isteyeceksiniz.

Eviniz için bir sömine satin alma düsünce ve planlama alir. Ilk olarak, farkinda olmak ve alaninda yangin kodu karsilamak gerekir. Bu, uygun konumu seçin yeterli havalandirma yüklü ve ana yükleme isi yapmak için profesyonel bir ise gerekir. Bu bastan güvenlik ve sömine uygun sigorta olacaktir.

Eger bir sömine kendi ama kullanmadiysaniz, birisi çikip bunu kullanmadan önce bunu kontrol olmasi için çok önemlidir. Eger üst hiçbir sey delikleri engelleme ve olusturmak uygun taslak ve hiçbir baca ile kullanmak için yeterince güvenli oldugunu oldugunu, düzgün bosaltilir sigorta gerekir.

Bir kez çalisan sömine, bunun için sadece kaliteli ahsap satin emin olun olsun. Ahsap asiri Sigara emin olmak için kesilmis en az bir yil dinlendirilmelidir. Genellikle, peyzaj magazalar size satmak ama iyi bir fiyat almak için çevresinde alisveris emin olun. Hepsi ayni veya ayni fiyat degil. Eger magaza ahsap demetleri satin için giderseniz, biraz daha fazla ödeme muhtemeldir.

Eger sömine içine ahsap yerlestirdiginizde, bu sömine kapilar kapanacak düzgün ve uygun oldugundan emin olmak gerekir. Eger kapi yoksa, bir ekran yakin hali veya diger yanici nesneleri isabet kivilcim tutmak için gereklidir.

Taslak havalandirma veya damperi açik tutun. Eger sömine kullanirken, bu kaçmak için duman izin vermek için açik olmasi gerekir. Eger kullanmadiginiz zaman açik birakin, ancak, bir soguk alginligi veya cereyanli rüzgar hissedeceksiniz. O herhangi bir sonuç aydinlatma önce açik ve kullanimdan sonra sikica kapali sigorta gözden bir aliskanlik haline getirin.

Eger yakmak ne izlemek için de merkezi. Zararli toksinler kapali verecektir çünkü yakabilir degil her sey yanmis olmalidir. Yalnizca sömine ögeleri veya üretilen günlükleri gibi ahsap ve gazete yakmak.

Her yangindan sonra kül kaldirarak sömine temiz tutun. Bir yil sonra, bir baca profesyonel tarafindan temizlemis. Bu baca olusturmak kaldirmak için tamamlanmis emin olmak için düsük maliyetli sigortadir.

Sömine daha iyi bakimi iyi çalisir durumda tutmak için gereklidir. Bu yangin tehlikelere karsi aile üyeleri risk istiyorum yapmiyoruz. Dogru sömine kullanarak isitma faturalarini düsürmek ve harika bir atmosfer saglamak için yardimci olabilir.

Odun için birçok güvenli ve temiz alternatif vardir. En iyi gaz ve elektrikli sömine ekler odun tüm karmasa olmadan sicaklik ve çekicilik saglayabilir.