su aritma ihtiyacini

Siz veya bunun farkinda olmayabilir ama, su temizlenmis ve yikanmis gerekiyor. Su yikama için bir isim vardir. Bu, su aritma denir.

Su aritma su kullanilmak üzere iyi bir kaliteye sahip olabilir, böylece geçer islemidir. Bu insanlar içmek ve sanayi hiçbiri çevre sorunu için küçük bir ile kullanmak için daha güvenli olacak sekilde yapilir.

Su aritma yöntemi büyük ölçüde degisecektir. Bu makalede su aritma en önemli türlü iki size bilgi verecektir. Onlar su aritma ve kanalizasyon tedavi uygulanir.

su aritma

Aritma su arkasindaki bütün mesele bu su aritma yöntemi suda herhangi bir kirletici temizler olmasidir. Bu süreçte gelen su temiz ve sektöründe kullanmak için içki ve için yeterli güvenlidir.

suda ne tür kirletici nelerdir?

Bu kimyasal maddeler, parazitler ve bakteriler su içinde kadar kirletici bulacaksiniz. Yosun, bakteri, virüsler, mantar, Gardia, kursun, bakir, Cryptosporidium dahil olmak üzere digerleri de vardir.

Bu farkli maddelerin her biri insan sagligi için kötü etkilere neden olabilir. Su kirleticilerin bazilari sagliga zararli. Bu maddelerin aritma su aritma yöntemlerinin kullanimi ile su disina alindiginda, su tat, koku ve renkte artiracaktir.

atik su aritim

Atik su aritma su aritma baska bir türüdür. Tedavi kanalizasyon arkasindaki bütün mesele içmek için temiz suya degil, tekrar kullanim için çevreye geri gönderilebilir böylece ondan pis atik temizlemek için. Kanalizasyon tedaviler içinde kanalizasyon degil su temiz.

Kanalizasyon evler, isyerleri ve endüstriyel binalar ve kurumlar bosaltilan atik sonucudur. Kanalizasyon insanlar ve çevre için tehlikeli olan toksik maddeler ile doludur. Su aritma yöntemleri kanalizasyon tekrar ortama geri dönmek için yeterince temiz olun.

nasil kanalizasyon tedavi edilir?

Kanalizasyon tedavisi üç asamali bir süreçtir. Süreçleri birincil, ikincil ve üçüncül tedavilerdir. Ilk asamada ön çöktürme ve akini kullanimi dahil etmek mekanik araçlar ile suyu akisindan kati atik ayrilmasi için sorumludur. Olur sonraki sey kanalizasyon ortak olan su kaynakli bakteri bir kati atik ürün haline çözünmüs maddeler degistirilir oldugunu. Ikinci asama oksidasyon, sonrasi yagis ve atik ile su saglar. Üçüncü asamada bu kati alir ve onlari etkisiz hale getirir. Kati çevreye gönderilmeye hazir ve herhangi bir sorun neden olmaz.

Tamamlanan su aritma süreci vardir Kanalizasyon sonra bir dere, nehir, lagün veya sulak gönderilir. Ayrica toprak sulamak için golf sahalari, greenways veya park gönderilir. Su yeterince temiz görünüyorsa, su dolum yeralti için kullanilabilir.