su hasari tamir kategori ve önlemler

Su zarar mülkiyet gibi sistemleri veya elektronik / elektrikli cihazlarin zarar çok sayida etkiler. Bu çelik pas ya da mobilya vb su hasari onarim islemi üzerinde panolari gibi ahsap çürüme veya efekt lamine ekipman yapabilir, bu nedenle, bir sikici ve uzun bir süreçtir.
Hasar yavas ya da sel veya su-günlük durumunda oldukça hizli olabilir. Bazen masum görünümlü lekelenme yüzeylerde görünebilir ve hasar ilk isaretleri olacaktir. Maddi hasar önemli bir boyutu, yillik, su atfedilir. Endise verici kismi en sigorta poliçeleri bir ek ve / veya bir ücret olmadan degildir su hasari tamir olur.
Kötü büyük ölçekli sel etkilenen kisi ve isletmelerin kayiplarinin bir kismini karsilamak için hibe yoluyla devlet yardim aramak mümkün olabilir.
Su zararlarin üç kategori:
• Temiz su veya beyaz su: Suyun bu kategori insanlar ve kaynaklar için bir tehdit teskil etmez su borulari, iç boru tasmalari veya tikanmalar veya elektronik ekipman arizalari içerebilir.
• Gri Su: Bu kategori, örnegin olarak tüketilen ya da kimi zaman buna maruz kalmasi durumunda hastaliklara neden olabilir kirlenme, kimyasal maddeler, mikro-organizmalar ya da kirleticilerin önemli derece vardir Bulasik yikama ya da çamasir makineleri / kurutucular, idrar içerikli tuvalet drenaj (non-bogaza ait) vb Su

• Siyah Su: Siyah su sagliksiz sade ve fena halde ve virüs, bakteri, mantar ve benzeri içerebilir. Su hasari çogunlukla etkileri iç ve Bu kategori, dereler, nehirler, durgun su, kasirga, kasirga halinde deniz suyu ve benzeri su içerebilir. Tedavi edilmemis veya kaldirilir ve durgun olmustur degil olabilir Gri su daha sonra Siyah su olarak siniflandirilmis olabilir – ne olursa olsun renk, içerik veya koku.

önlemler
Bir mutlaka geç Miami ve Florida sakinleri gibi su hasari, katlanmak zorunda, çünkü su zarar son zamanlarda yüksek geçis ücretleri almistir bu yerlerde bir hayat,. Degil Basit önlemler ve adimlari bir bir gereklilik hazirlanacak yardim ve aile güvenli tutacak.
1. Acil Durum Planlamasi – plani kaçis yollari, her bir aile üyesi önemli ve acil telefon numaralari kopyalarini tasiyabilen, tüm temel içerebilir belki de bir acil durum çantasi her biri.
2. Isiticilar, vb sular ‘ulasamayacagi ve bu büyük onlari çikarmak olmayabilir dalgalanmalari böylece beton zemin üzerinde sabitlenmis gereken gereken Elektrik Panolari – Elektrik Sistemleri kaldirin. Ayni zamanda su-günlük durumunda ana güç kaynagi kesilir ve devre kesiciler yüklü hatirliyor musunuz.
3. Sel Bariyerleri ve Su yalitim izolasyon – Yüksek duvarlar böylece harcanan estetik ve para korumak için, bazi sürüngen ya da eskrim ve benzeri ile gizlenmis olabilir – her zaman iyi yatirim oldugunu. Bodrum duvarlari ve düsük seviyelerde su sizdirmazlik ürünleri ile sabitleme gerekir.