süpürgelik panolari dogrudan – süpürgelikler boyama için bes ipucu

Eger süpürgelik boyama? Sizin için görev kolaylastirmak için bes ipuçlari

Yani tüm ev iç yeniden boyamak için ruh halinde. Zaten renkleri gitmek hangi karar verdik hangi oda, ve hatta yeni fayans ve maç için kepenkleri almis hangi duvarlar. Henüz karar degil tek sey ilk veya son, ya da ne kadar hiç süpürgelik boyama ile basa çikmak için süpürgelik boya olup olmadigidir.

Süpürgelik boyama dogru yolu nedir? Burada panolari boya zaman akilda tutulmasi gereken bes ipucu.

1. Panolari gitmek için son bulunmaktadir. Eger bütün bir oda yeniden boyamak, her zaman asagi alt üst baslar. Ilke, sen duvarlara ve asagi süpürgelik için, tavan kornisler için, tavandan da boyama isini baslatmak gerektigini göz önüne alindiginda. Böylece, ilk soruya yanit olarak, o zaman evet, panolari bu bütün bir oda boyama geldiginde endise gereken son sey – çok yere boya koyacaginiz sürece. Bu durumda, son kat gelir.

2. Temizleyin. Onlara firça uygulamak önce süpürgelik ilk temiz oldugundan emin olun. Sabun ve su basit bir karisimi ortadan kurullarindan toz, kir ve çizikleri silin. Eger kapali kurullarinda tüm parça üretimi, ya da kir boya ile karistirma olacak emin olun. Bu çok çirkin olur. Durumda, umutsuzluk yok kaldirmak için çok inatçi kirli noktalar vardir. Sadece onlari temizlemek için su ve-sirke çözümü deneyin, ya da belki bazi çamasir suyu isi yapardi.

3. Zemin koruyun. Eger döseme yerine planlama degilseniz de, size süpürgelik boyama çalisirken onlara boya koymak için dikkat edin. Burada ne panolari ve zemin arasinda karton ince bir levha eklemek ve size kurullari birlikte çalisirken karton tasimaktir. Eger ise iken ile bir karton parçasi sürükleyerek gibi hissediyorum yoksa, bunun yerine yere kapsayacak sekilde gazete kullanabilirsiniz. Sadece gazete parçalari panolari ve duvar arasindaki boslukta güvenli bir sekilde kaymis emin olun.

4. Hali geri çekin. Da zemin hali kaplidir? Kesinlikle size süpürgelik üzerinde çalisirken onlari yerinden boya sahip istemem. Hali korumak için, bir duvar kagidi biçakla yere onlari gözetlemek ve zemin ortaya çikarmak için geri çekin. Sonra panolari ve doya duvar ve boya arasindaki bosluklari karton ya da gazete ekleyebilirsiniz.

5. Firçanizi kuru tutun. Sizin süpürgelik boyama ile nazik olun. Tüm boya ile üzerine firça emmek yok. Sadece yeterli firça boya ve asagiya dogru darbeler kullanmak var.

Süpürgeliklerin Resim sikici olmak zorunda degilsiniz, ve uygun sekilde süpürgelik boyama sizin ucunda bir sürü sorun kurtaracak.