tel raf üniteleri depolama alani düzenlemek için

Her küçük sey iyi düzenlenmis olabilir belirli bir noktaya ihtiyaci var. Saglam bir tutucu içinde ögeleri organize yasam alani daginikligi engelleyecektir. Tel raf üniteleri depolama ve ev, sirket veya endüstriyel alanlar içinde gerekli aksesuarlar ve araçlar tutma bölgesi olarak kullanilmak üzere olusturulur. Bunlar agirlikli olarak metal bir, uygun dayanikli ve çok yönlü türü olabilir krom telden insa ediyoruz. Onlar sadece pas ve göçük yok raf ekipmanlari verirken sofistike tarzi ve çagdas itiraz sunuyoruz. Onlar birlestirmek için çok daha az hantal ve basit olabilir gibi her zaman tasimak için uygundur.

Tel raflar dolap alani, mutfak kaplari, garaj aletleri ve çok sayida daha ticari ihtiyaçlarini organize mükemmel. Onlar agir yükleri tutmak için ve daha uzun plastik veya tahta daha sürebilir zor üretilmektedir. Onlar kisitlama olmadan alanina girmek için isik ve hava izin yetenegi var. Endüstriyel bir ortamda, bu raflar islak ve soguga maruz kaldiginda telin dayanikliligi saglamak için epoksi benzeri bir malzeme ile kaplanir. Kaplama birlestiren ve saglam olusturan asiri durumlarda dayanacaktir mükemmel bir depolama raf saglar.

Raf üniteleri ya da programlari dahil üç, dört ya da 5 dikey bagimsiz raflarda olabilir. Bu kitleri montaji kolay ile gelen do-it-yourself türlü bulabilirsiniz. Bazi birimler modern bir yaklasim için eglenceli tasarim yapmak için plastik kelepçeleri ile sabitleyin olabilir küp baglanti var. Depolama gereksinimleri için tek bir raf ya da tüm seti satin alirken, sadece bu birimleri yer edeceksiniz açik alan ölçmek gerekir. Sizin raf ve yüklemek için özel oda amaci, seçmek yazin ne büyük fikirler sunacak önceden belirlenmesi.

Orada tel raflar birden çok varyasyonlari vardir ancak depolama gereksinimi ile birlikte gelip olmayabilir. Eger ideal serbest el kurmak olsun özellestirme büyük bir seçenektir. Eger alan çok daha iyi bir organizasyon için özel olarak tasarlanmis setleri ile size sunan bazi üreticiler bulabilirsiniz. Ayrica mükemmel istediginiz yere uyacak birimleri aramak mümkün olacak. Ihtiyaç tamamlamak için, sadece raflarina çikarilabilir plastik veya metal kutulari bir parça eklemek. Küçük raflar genellikle $ 20 ila 30 $ maliyet ve karmasik stilleri için oldugu kadar yüz dolarin üzerinde olarak gidebiliriz.

Tel raf üniteleri yatirim yil için son olabilir mal ile ev ve ticari kuruluslar düzenlemek için akilli bir yöntem olabilir. Onlar rahatlik ve temiz ve korumak için kolay arzu ekipmanlari size. Onlar her yerde onlari tasimak için tasinabilir yetenekleri ile herhangi bir erisilebilir alana sigacak edebiliyoruz. Onlar bir yigilmayi ücretsiz çevre için sirayla ögeleri tutmak.