tesisatçilar ne yaparsiniz

Bugün, yapabilecegi çok sey vardir. Farkli insanlar farkli uzmanlik ve günlük yasamimizda bize yardimci olacak farkli seyler biliyorum. Bazi insanlar digerlerine bizim su, drenaj ve boru sistemleri ile çalisan uzman ise elektrik ile çalismak için biliyorum. Yaptiklari ne olursa olsun is ile, egitim veya egitim olmasi gerekir. Eger olmaya ne karar vermeden önce ou ilk bir tesisatçi olmakla ilgili bir iki sey bilmeli.

Su sistemleri

Tesisatçi en bilinen görevi su sistemleri düzeltmek için. Bu, tüm boru hatlari ve su çalisan armatürleri içerir. Bizim mutfak ve banyolarda musluk tüm bu sisteme ait. Bizim dus ve su tanklari da bu bir parçasidir. Onlarla bir sorun varsa, bunlari düzeltmek için tesisatçi arayabilirsiniz.

Aritma sistemleri ve ev disinda yagmurlama sistemleri de tesisatçilar New Orleans yardimi ile tamir edilebilir. Eger sihhi tesisat sistemleri kurmak üzere iseniz bunlari da arayabilirsiniz. Onlar düzgün boru sistemi çalismasi için nasil konfigüre yardimci olabilir. Bazen, bizim boru bloke olabilir veya donmus olabilir. Su Bu sonuçlar bizim musluk ve dus ulasan. Tesisatçilar bu tespit ve su bizim borulari kadar devam edecek emin yapiminda büyük.

Dogal gaz sistemleri

Bu alan ev içinde veya disinda egzoz sistemine farkli aletleri baglayan tüm gaz boru sistemi içerir. Mutfakta, soba üzerinde egzoz olmalidir. Bu, yemek pisirmek zaman, koku evinize yapismayacak emin olacaktir. Barbekü kokusu güzel ama barbekü gibi ev koku yapmak her zaman rahatsiz edici olabilir. Siz de üzerinde bir egzoz olusturmak nedeni budur. Bu sömine için de geçerlidir. Sen duman ev birakir ve sadece atesin sicakligini hissedilir emin olmalisiniz. Kötü kokulu kokular kaldirilir böylece bizim banyo da bu egzoz sistemleri olmalidir. Bunlardan herhangi birini hasarli veya harap oldugunda, bizim için onlari düzeltmek için tesisatçilar diyebiliriz. Onlar normale bunlari geri getirme yetenegine sahiptir.

Drenaj ve kanalizasyon sistemleri

Bizim drenaj veya kanalizasyon sisteminde bir blok oldugu zaman, her zaman bizim tesisatçilar çagiriyoruz. Onlar bu sorunun nedenini belirlemek için ve giderilmesi için mümkün olacak. Biz onlarin yardimi ile, bizim drenaj ve kanalizasyon sistemleri tekrar çalisacagindan emin olabilir. Bunu igrenç buluyorum çünkü tüm kanalizasyon sistemi ile çalismak istemiyorum. Tesisatçilar onlar bizim sorunlari gidermek degil sadece, çünkü, onlar da bize ne engelleniyor bizim tükenmesini önlemek için yapmak söyleyebilirim çok faydalidir. Ayrica sihhi tesisat sistemi ile ilgili ürünler çalistigi bizi tavsiye edebilir. Daha iyi olurdu, böylece onlar da bizim sihhi tesisat sistemi yükseltebilirsiniz. Bu bizim sihhi tesisat sistemleri ile ilgili sorunlar daha az deneyim emin olacaktir.