ultraviyole hava temizleyiciler – düzgün Evinizde mikroplari ortadan kaldirmak için isik kullanir

Pazarda hava temizleme cihazlari, not bir hava temizleme yöntemi birçok çesidi olsa da ultraviyole hava temizleyici oldugunu. Hava yoluyla bulasan mikroplar ortadan kaldirarak Ultraviyole hava temizleyici temizler hava. Bu da bile mikroorganizmalar, küf sporlari ve havada virüs gibi seyler öldürmektedir sistem üzerinden hareket ederken UV-C kisa dalga (insanlara oldukça iyi huylu) ile hava yayilan çalisir.

Gerçek isik da onlari yok bakteri, küf ve / veya virüs, hücresel sinif genetik yaralanmalara neden olur. Nemli Portland, evlerimizde içinde bakteri ve küf varligini ciddi endise olabilir, ve iyi bir UV hava temizleme ürünü bu kosullar bazi hafifletmeye yardimci olacaktir.

Su anda, evde tüketici tarafindan kullanilmak üzere hazir sistemleri iki ana türü. Bir bosluk hava temizligi için yararli olabilir basit bir tasinabilir ünite var. Evin hava kanal içine monte edilebilir tüm ev cihazlari da vardir. Arastirma son zamanlarda bir isyerinin gerçek hava kanali sistemleri içinde kurmak olan bir büyük, Ultra-viyole hava temizleyici solunum sistemi belirtileri ve is isçiler tarafindan belgelenmistir belirtileri kaç azaltmak vermedi sonucuna yapti. Ayni sekilde, bu uv ev hava temizleyicileri bir evde zararli mikroorganizmalarin sayisini en aza indirmek yardimci olacagini nedenle standlari.

Ancak akilda tutulmasi gereken baska bir sey mevcut Ultra-viyole ev hava temizleyicileri iki tür olmasidir. Olanlar tercih edilir ve bir sadece çok arzu edilmez. Cazip Ultraviyole hava temizleyici tür dogrudan UV-C isik uygulanmasi mikroplari ortadan kaldirir biridir. Dogrudan mikroplarin kurtulmak olmaz ozon üretir Ultra-viyole hava temizleyici farkli türü vardir. Çevreye duyarli Portland, bir mülk sahibi yapmak istiyorum en son sey insanlarin yani sira çevreye zarar veren bu yana ek ozon gazi üretmek. En iyi yolu ileriye dogru Ultraviyole hava aritma sistemi seçerken bir uzmandan yardim isteyin olacaktir.

Tasinabilir bir UV-C hava temizleyici ya da belki de bir bütün ev biriminin karar olsun ya da olmasin, yeni bir UV hava temizleyici hava mikrobiyal yani sira virüs benzeri hastaliklar da dahil olmak üzere zatürre ve grip önlemeye yardimci olabilir ve dezenfekte tarafindan alerjik reaksiyonlar kolayligi yardimci olabilir hava ve hastalik bu tür hakkinda getirebilir parçaciklar ve mikroorganizmalar yok. Ürünü yüklendiginde, gerçekten sistemi korumak için gereken tek bakim bir kez hemen her 24 ayda bir Ultra-viyole lamba geçis yapmak ve düzenli olarak nemli bir bez kullanarak toz toplama plakalari silin etmektir. Hava aritma yöntemi bu tür en az yaygara ile temiz hava sunuyor.