üst iki ucuz ananas oyma biçagi modelleri için gitmek

Birkaç kisi ananas dayanilmaz bulmak, ama sik sik yememek. Neden biliyor musunuz? Bu meyve hazirlanmasi ile basit task.To baslangiç ??degil, size benzersiz bir dilimleme yetenekli fruit.Despite dilim gibi israfini önlemek için var, bir biçak ile dogru dilimleri olusturamazsiniz. Sen instead.This bir eti meyve yukaridan asagiya dogru unifort halkalari olusturmak için kullanilan özel bir araçtir bir pineaple oyma biçagi kullanmalisiniz.

Esas olarak, gadget dairesel biter ve üreticileri denemek için birçok farkli araçlar var bir silindirik saft baglanti them.Note vardir. Bunlarin hepsi piyasalar üzerinde, ancak ilk arama online denemek istiyorum. Çesitli müsterilere göre, birkaç ürün dikkat çekiyor. Asagida bulabileceginiz bir kaç üst çam elma dilimleme bir derlemede oldugunu.

• Vacu Vin – Bu gorgious küçük öge ananas zevk baslamak için gerekli tüm. Bu kabugu, çekirdek kapasitesine sahiptir ve seconds.This pineaple oyma biçagi bir konuda bir bütün meyve dilim çok yüksek kaliteli plastik malzemeden yapilmis ve babasidir orta size.Vacu size her yenilebilir parçasi kepçe için bir firsat sunan bir fruit.What ‘s Daha fazla, herhangi bir egitim kullanmaya baslayabilirsiniz gerekmez. Birkaç dakika içinde, size misafir ya da aile için güzel sekilli halkalar olusturmaya baslayabilirsiniz. Vacu vin çok iyi bir sef her ev kadini için tercih edilen bir ögedir. 9.5 inç 3.2 ile 3.2 Ölçme ve sadece sekiz gram agirliginda, Vacu küçük bir alet. Bu nedenle, mutfak dolaplari ya da çekmece bir yere rahatça uyabilecek. Bu kesinlikle mutfak aletleri collection.You için uygun bir ek bir zamanda ya da ayni anda çekirdek tüm meyve bir dilim yapmaya karar verebilir oldugunu. Ilk olarak, meyve üst kesmek ve daha sonra alt kismina dogru içine kesici bükün. Emin için, yukaridan bir tropik bir tema sahip olacak bir parti katiliyor olmasi bir fruit.Will altina tek tip yüzük yaratacak? Eger evet ise, çok degerli bir armagan olarak bir paslanmaz çelik Vacu vin satin. Bu bir parti ev sahibi ya da hostes sunmak için büyük bir ögedir.
• RÖSLE kesici – bir kesici olmasina ragmen, ayni zamanda çekirdek ve dilim için kullanabilirsiniz. Bu ananas oyma biçagi küçük ve zariftir. Buna ek olarak, kullanimi kolaylastiran ergonomik sap tasarima sahiptir. Yapmaniz gereken Tamam onun bottom.One bir meyve üstünde bu cihaz büküm halkalar halinde bütün bir pineaple degistirmek için kullanabilirsiniz oldugunu. Eger pasta tabagi ve meyve yapmak için bir araç satin almak isteyen varsa, Rosle.It size küçük bir çaba ile ve hiçbir zaman güzel halkalari olusturmaniza yardimci olacaktir deneyin. 10,6 x 3,8 x 3,5 inç ölçme ve 11.2 gram agirliginda, bu kesici sifir depolama sorunlarini sunuyor. Onun diger avantajlari bulasik makinesinde yikanabilir ve biçaklar için harika bir alternatif olmasidir. Onlarin karmasa ve hazirlik zorluk nefret çünkü hiç ananas kaçinarak düsünmeyin. Bunun yerine, bugün RÖSLE ananas oyma biçagi için gidin.