uygun sprey painting_

Sprey boyalar:
Sprey boya çok faydali olabilir birçok yer vardir. Sprey boya en yaygin marka bazilari Krylon ve Rustoleum vardir. Ancak, “magaza” Sherwin Williams markalar, As, Home Depot ve Lowes de dahil olmak üzere büyük is o sprey boya diger pek çok marka var. Burada sprey boya kullanarak birkaç ipucu.
1. Mümkün boya açik havada ya da garajda sprey emin olun. Sprey boya çok güçlü bir kokusu vardir ve buharlar birçok kisi bas agrisi ve diger yardim sorunlara neden. Eger boya kapali sprey gerekir, bazi pencereleri açik ve fanlar birakarak umursamiyorum bir gün bunu yapmak için deneyin.
2. Bazi koruyucu giysi giyin. Koruyucu gözlük, solunum veya maskeleri ve uzun kollu (asiri püskürtme için) kendinizi korumak yararlidir.
3. Eger damla bezler, eski sayfalari, gazete ile boyama olan nesne (ler) her seyi Kapak, vb Sprey boya kesinlikle her yerde almanin bir aliskanligi var!
4. Püskürtürken, yüzey üzerinde “12-14 meme tutmak ve elinizi hareket tutmak için emin olun. Çok yakin alma veya yavas boya çalisan ve damlama neden olur elinizi hareket.
5. Eger sahip proje ile bittiginde ters bir bez veya gazete parçasi haline isaret ve boya disari püskürtme durana kadar meme basili tutabilirsiniz. Tüm duymak çikan basinçli hava oldugunda bu adimi ile yapilir bilir. Ihtiyaciniz sonraki tikanmis olmayacak sekilde bu meme net tutar boya yapabilirsiniz.

Çesitli yüzeylerde düzgün bir sprey boya kullanarak bazi ipuçlari sunlardir:

1. Çiplak Ahsap: Her zaman seçtiginiz sprey boya ile üst kaplama önce genel bir sprey astar ile ilk ana çiplak ahsap emin olun. En sprey astar onlar için ne anlama geldigini uygulamalari can disina göstermek olacaktir.
2. Metal: Çiplak metal her zaman üst kaplama önce astar ihtiyaci var. Ben çiplak metal listeleyen bir sprey boya ile daha sonra bir Rustoleum (veya benzeri pas dayanikli) sprey astar türü, üst kaplama kullanmanizi öneririz, ve pas kontrolü bu fonksiyonlari gibi olur. Metal pasli ise, o zaman kum / tel firça pas kapali gerekir, daha sonra pas dayanikli sprey astar ve sprey boya kullandiginizdan emin olun.
3. Plastik: elle plastik boya daha onlari sprey çok daha kolaydir, çünkü birçok insan boya plastik nesneler (veranda sandalye gibi) sprey gibi. Sprey boya da plastik standart dis cephe boyasi daha iyi sopa egilimindedir. Ben, plastik yüzey yikama baslar hafifçe ince zimpara kagidi (bu yapisma, son adima geçmeden önce herhangi bir toz temizlemek için emin olun yardimci olur) ile yüzey sürtünme tarafindan bu takip etmek gibi, ve son olarak Krylon ile plastik yüzey boya sprey Füzyon. Krylon Fusion çogu ev gelistirme veya boya magazalarinda bulunabilir ve özellikle uygun ve plastik ile esnek formüle edilmistir.