uygun suni çim kurulum ipuçlari

Bir çok görünümünü fark açisindan hatti ve dogal çim ve suni çim arasinda hissediyorum çok ince haline döndügü suni çim yapma teknoloji gelistirdi. Suni çim bir çok kez aslinda güzel çimler ve yesillik çogu artik aslinda suni çim olan gerçek çim olmasi yanlis olmustur vardir. Sadece yapay çim yüklemek için sadece çok daha kolaydir. Eger suni çim kullandiginizda hemen güzel çim olacak. Suni çim genellikle daha az bakim gerektirir beri, kesinlikle herkese çok faydalarini sunar.

Çim Alani hazirlanmasi

Düzgün yapay çim yükleyebilirsiniz böylece suni çim döseme önce, alani hazirlamak gerekir. Eger suni çim yerlestirmek için planladiginiz bütün alan isaretleyerek baslayin. Daha dogrusu, ölçümler yapmak ve onlari liste. Bu ayni zamanda yapay çim sadece gerekli miktarda siparis yardimci olacaktir.

Daha da alani hazirlamak için, bütün alan suni çim yüklemeden önce taslar, yabani otlar ve otlar arinmis oldugundan emin olmak gerekir. Hatta önceden topragin üst tabakasi kaldirmak gerekir. Yapay çim döseme önce, yaklasik bir hafta için alan kurumaya birakin. Bundan sonra da kirilmis tas tabakasi dökün. Sonra suni çim yüklü olacak alani seviyeye zaman asimina olur. Sadece bunu yapmak için bir komisyon kullanimi ve yere taban malzemeleri sikistirmak için bir titresimli kompaktör kullanin. Kirmatas düzgün degil ve esit tesviye degilse, siz de kum ince bir tabaka dökmek gerekir. Henüz mümkün depresyonlar için alan iki kere kontrol edin. Bazilari hala varsa, sadece tekrar tesviye islemi yapmak.

Simdi suni çim düzenlemek için zamani geldiginde. Sonra sadece bariz asiri suni çim kesti. Daha dogru artik suni çim koydu emin olun. Suni çim seritler kullaniyorsaniz, ayni yönde ortaya koydu emin olun. Her zaman çikiyor merkezinden baslayin. Seviye yapay çim çok sonra kesin boyutlarda ve sekillerde ve düz çizgiler asiri ot kesti. Her seyi yerinde ve çim herhangi bir yerinde daha fazla asiri yapay çim vardir, bu dikisler boyunca bazi yapiskan uygulamak için zamani. Sonra tam yerine koymak, size 6 inç çivi kullanarak alani her 25 inç suni çim kenarlari tirnak var. Projenizi bitirmek için, sadece suni çim tüm alani boyunca ekleyebilir ve esit dolgu yaymak.

Simdi evde en güzel çimler birine sahip olacaktir. Ne daha iyi size suni çim güzelligini korumak için çok yapmak zorunda kalmazsiniz oldugunu. Hatta sehir disina gitmek ve geri almak zaman suni çim her zamanki gibi yesil olmasini bekleyebilirsiniz. Sulama, biçme ve gübrelerden tasarruf bir çok ile, suni çim kullanarak kesinlikle bugün en iyi seçenektir.