uzun ömürlü parke zeminler için parke lekeleri

Parke zeminler inanilmaz bir varlik ve bir olanlar her biri, belirli bir amaç için var. Eger sahnelerinde ve basketbol sahalari da, spor salonlari onlari olabilir gibi. Parke zeminler dayak bir sürü almak içindir oldugunu söylemeye gerek yok. Bu yüzden korumak için zorlu Kat bazilaridir. Onlar ve gün iyi bir gün seyir devam istiyorsak onlar sürekli bakim ve bakim gerekir. Ama bunu yapmak için çok pahali bir seydir ve tüm operasyonlarinin maliyetini bir sik ??yinelenen maliyet ekler.

Parke zeminler çok profesyonel ve ticari alanlarda bulunan bu yana, onlari en iyi görünümlü tutmak için gereklidir. Parke lekeleri – Ancak, sürekli parlatma ve ahsap döseme üzerinde harcama için daha ucuz bir alternatif yoktur. Ahsap lekeleri özel parke uygun ve korumak için tasarlanmistir ahsap lekeleri yapilir. Ahsap Normal ahsap gibi bir sey degildir ve iyi görünümlü tutmak için çok karmasiktir. Ama parke lekeleri mükemmel ve verimlilik bir sürü is yapmak. Parke lekeleri maliyeti de son derece düsük ve bu sadece leke birim miktarina göre bir basina metrekarelik alani esasina göre dogrudur.

Ahsap lekeleri parke zeminler korumak birincil nedeni dünyada kullanilmaktadir. Boyama isleminden sonra, leke ahsap tahil yerlesir ve daha sonra bir ahsap ulasmak olabilir, üzerinden herhangi bir bosluk birakmadan, yüzey üzerine katilasir. Yani ahsap aslinda leke altinda kilitli, ancak döseme tüm kalite ve esneklik korur. Yani gerçek bir performans kaybi vardir. Parke tabakasi bu nedenle ahsap aksi emmek için yasadim ki tüm zarar durdurma, ahsap ulasmasini üst durur bir sey oturur leke.

Daha az hasar almak ve herhangi bir nem ve toz ahsap dogrudan yerlesmek çünkü böylece, leke uzun parke zeminler son yardimci olur. Buna ek olarak, leke de parke yüzey gerçekten iyi görünüyor ve gelmek için uzun bir süre için iyi görünümlü devam ediyor inanilmaz bir parlaklik verir. Leke uygulanan ile, ahsap yüzeyi de üzerine gerçeklesecek çesitli faaliyetlerden olusur günlük asinma ve yipranma daha az hasar ile karsi karsiya.

Böylece, ahsap döseme korumak mutlak bir esinti olur. Leke sizin için her seyi yapar ve bir kez uygulanir, bu gerçekten uzun bir süre sürer. Yani düzenli olarak bu korumanin da görev muaf edilir. Bu, bir çok ihtiyaç molasi verir sadece ama ayni zamanda bakim maliyeti çok para kazandirir. Bu ayak yere bir oturum ya da bir gün bakmak için gidiyor nasil endisesi her zaman olmak zorunda bas agrisi sizi kurtarir. Bu yüzden akilli seçimler söz konusu oldugunda, bir parke için ahsap döseme kolaylikla büyük görünmesi için leke seçin.