veranda kapilari ekran

Kapilar açik havada bir oda açin. Onlar isik izin ve disari görelim. Baskalarina bakmak istemiyorum defalarca, kapilar gizlilik saglamak seçenekleri ile donatilmis olabilir. Eger kapi ekran yapabilirsiniz. Birçok kapilar hata disinda tutmak için veranda ekranlar sürgülü sahip olacak. Kapiniza bir ekrana sahip ancak herhangi bir gizlilik saglamiyor, o zaman yerel donanim dükkani ziyaret ve çerçeve sigabilecek gizlilik ekran sormak. Veranda kapilari bir ekran yoksa, bir ekleyebilirsiniz. Standart bir kapi varsa, ev gelistirme magazalari dogrudan herhangi bir degisiklik ile yüklü olabilir stok bir ekran olabilir.

Kapi ve pencere korumak için olarak bambu ekranlar kadar asagi sivayip olacaktir. Bambu ekranlar makul fiyatli ve kurulumu kolaydir. Genellikle kapi üzerinde kurulu üç ya da dört kanca almak. Kanca üzerine ekran klipler gerektigi gibi asagi rulo veya edilir. Örtü ya da perde kapi çerçeve içinde duvara monte edilebilir. Asma çubuklari ve donanim donanim ve magazalarda elde edilebilir. Agir perdeler pahali olacak ve yüklemek için daha zor olabilir. Hafif perde basit bir çubuk alip hizli bir sekilde sonuna kadar çekti ve bagli olabilir.

Tatil kapi kapaklari eglenceli ve gizlilik saglamak için hizli bir yoldur. Bu büyük dekoratif vinil süslemeleri ön kapi karsilamak içindir. Onlar dolar magaza ve sizin için mevcuttur. Kapi üzerinde renkli bir veya sakin resim koymak kaldirma bandi kullanin. Bunlar ucuz ve sezon degistirilebilir. Geçici gizlilik bir aile proje olabilir. Kesme ve kapi uygun bantlanmis bir kasap kagidi kullanin. Bu kagit üzerinde boya tasarimlari poster bir aile proje yapmak. Bir pencere camlari gibi kagit üzerinde bir tablo içinde çizgileri boyamak için bir keçe kalem ya da firça kullanabilirsiniz. Bu tasarim yapmak için her kisi için ayri bloklar yapacaktir. Ne zaman boya kurur iyice, o zaman çikarilabilir bant ile kapi konabilir. Bu kalici bir çözüm olmasa da bu aile gizlilik ve eglence bir kaç gün saglayabilir.

Günes filmler veranda kapi camina monte edilebilir. Tonlari koyu film isik gelir. Disari bakabilirsiniz ama Isik yapistirici yerine filmi yapacak içeri görmek için basit degildir. Bu garanti etkileyebilecek olarak günes filmi termo cam üzerine monte edilmemelidir. Daha iyi günes filmden hasarina karsi ayri bir garanti saglayan bir ticari yükleyici ile kontrol edin. Renkli PVC veya vinil Film ayrica gizlilik saglama yetenegine sahiptir ve bazi kumas magazalari tarafindan yapilir. Bu günes filmden daha az lüks ve statik tarafindan yerinde tutulur. Sadece islak kapi üzerine koyun, bir yerde çekçek, ve son olarak ihtiyaciniz olmadiginda kapali kabugu. Günes filmi oldugu gibi, renkli Film ayrica termo cam üzerinde garanti etkileyebilir.