villeroy & boch fayans – bugüne kadar yilda bu yana

Bu seramik ürünleri söz konusu oldugunda Villeroy & Boch tek basina bir markadir. 18. yüzyildan bu yana bu yüksek kaliteli seramik yemek, cam ve çatal saglayan ün kazanç olmustur. Bu sirket bu kadar rekabetçi pazarda hayatta kalabilmek için bir araya geldi iki ayri sirketin bir birlestirme oldugunu. O zamandan beri onlarin popülerlik her yil artiyor. Bu Villeroy & Boch basarili basarisiz olmadan çalisan fazla 260 yil oldu. Onlarin yaraticiligi, yaraticilik ve girisimci bir ruh onlari bir adim önde gitmek ilgisini ve Banyo ve Saglik, Fayans ve Mutfak denilen ürün sektörlere geldi. Çini Bu farkli bir form altinda ev dekorasyonu için tanitildi.

Villeroy & Boch karo tarafindan baslatilan çini araligi ev dekorasyon için sofistike ve zarif bir yapi malzemesi olarak ortaya çikmaktadir. Bu marka tarafindan baslatilan Fayans özellikle paketi ev ortamina yapilir. Her oda için yapilan siniflandirma vardir. Oturma odasi Villeroy & Boch Otantik, Beaufort, Bernina ve Cardesio gibi koyu gölgeli fayans, adi tanitti. Hafif gölge için bu av biraz daha Neyse gibi çesitli Cherie ve Bianconero için gidebilirsiniz için. Banyo dekorasyonu için renk ve doku araliginda daha fazla çesitlilik vardir. Banyo için Villeroy & Boch karo hatta kirmizi veya benzer renk bulunabilir. Renk yelpazesi son derece çesitlidir ve müsterilerin simdiye kadar gördügüm en özel tasarimlari bazi seçmek için sans verir.

Bu çinileri ile en iyi yani, bir araya farkli fayans karistirilarak göre dekore edilebilir olmasidir. Bu tamamen taze düzen verir ve tazelik bir aura getiriyor. Bu tasarim ve düzen demode ve yillarca gençlestirici kalir asla. Villeroy & Boch karo zamandir bu çiniler üzerinde harcama ise, size yenileme baska bir tur için gitmek olmazdi emin böylece süren vardir. Bunlari kullanim kisa bir sürede yipranmis görünce dayanikli karo teklif iddia ama yakinda orijinal yüzü öne çikiyor birçok marka vardir. Ancak, Villeroy & Boch pratiklik inanir ve dolayisiyla otantik çini saglayan bir marka olarak imajini olusturduk.

Apart güzelliginden onlar kendi programini açisindan son derece otantik. Bu olumsuz durum hayatta kalma yetenegine sahiptir. Fayans odasi, yatak odasi, mutfak, banyo ve teras yasayan her yere uyan yapilir, onlar olumsuz durumun hemen hemen her türlü tasiyabilir. , Teras dekorasyonu için su anda üç seçenek nerede vardir, evin diger köseleri için özel tasarimlar bir düzineden fazla olsun. Her fayans güzel onlar Kuskusuz içeri kullanilir her yerde tamamlamak, Villeroy & Boch karo birkaç kusak beri sürdürmektedir onun deger ve popülerlik kanitlamistir.