yangin onarim ve duman çikarma

Yangin hasari tamir hayatinda dogal ve kaza felaket sonra en harap özelligi bazi geri yükleyebilirsiniz. Dakika konuda sonra ev, ofis, mobilya, ve leke veya yok edilecek dosyalar için aldi, birçok ürün ve malzemelerin trajediye kaybolmus gibi olmadigini fark edeceksiniz.
Alevler mülkiyet harap sonra, bu tüm alani duman kokuyordu birakabilirsiniz. Eger hayatinizda ya da yangini sirasinda kaldi duvar, döseme, yastik, perde, ve giyim olarak bina ve mobilya gözenekli malzemelerin tüm emilir duman çikacaktir kalintilari yasamak zorunda degilsiniz. Bu deneyim için sirayla kisa sürede yapilmasi gerekir ev veya bina, yangin onarim ve duman kokusu çikarma bütün bir zemin veya yan gömülü bir oda ya da bir olay için bulunan bir küçük elektrik yanma olup olmadigi uzayda en iyi sonuçlari.

Yangini anilari rahatlama için ilk ve en çok dikkat çeken adim siyah kurum, toz, söndürücü köpük ve kaldirildi yanik yüzeyler sahip olmaktir. Bu, iyi durumda ya da kurtarilabilir çünkü ve ne kalacaktir olabilir belirlemek için oda verir. Ikinci olarak, kalan yapi malzemeleri ve mobilya, size alan ve bu nedenle bellek elendigi yangin ve duman kokulari yapmak isteyecektir. Yüzeylerin bir profesyonel temizlik sonra, yumusak yüzeylerden parçaciklar ve hava ve havalandirma temizleme çikarilmasi, herhangi bir hatirlatici olmadan bu alani yeniden girmeniz gerekir. Son olarak, kelimenin tam anlamiyla, hayatinizin yapilari yeniden baslayabilirsiniz. Ciddi hasar duvar, döseme ve mobilya herhangi bir sirada geri özelligi için restore veya degistirilebilir. Bu islem, ev ya da ofis gerektirir yangin onarim derecesine bagli olarak, gün veya birkaç ay sürebilir.

Yangin hasari tamir Eger kayip olacagini düsündügüm yeniden ele geçirmek için yardimci olabilir ve erken uygulandiginda bazen daha fazla yüzey hasari önleyebilir. Bu alevleri söndürmek için gerekli olan su ve söndürücü köpük de su yok belli bir düzeyde neden oldugunu hatirlamak önemlidir. Bu durumlarda, ayakta su elde edilmesi gerekir ve nem duvarlar kurumus gerekecektir, yanmis malzeme ve duman kokulari önce döseme ve mobilya kaldirilir ve degerlendirilebilir. Sen yanmis malzemeleri geri yüklemek istediginiz degil, ayni zamanda kalip önlemek olacak. Ancak alev ilgili imha evinizin veya ofisinizin etkiledi, yangin hasar onarim arkanda bu zor zamanda koymak baslar böylece, saat veya gün içinde altinda saglam malzeme ve temiz dösemeler alabilirsiniz.