yeni ahsap basari kilavuzu

Bir ahsap hobi baslangiç ??düsünüyordum, ama nerede ve nasil baslayacaginizi bilmiyor musunuz? Eger durum tespiti yapilir ve birçok ahsap kilavuz konu arastirilmis ve forumlar ziyaret etti ve sorulan sorular var? Eger bilgi yüklemesi üzerinde gibi Simdi hissediyorum. Peki yardim yakindadir merak etmeyin!

Ben size ahsap yolculuga baslamaniza yardimci olacak bazi ipuçlari ve kaynaklari gelistirdik. Gerekli bazi temel gereksinimleri vardir:

1. Hatta ahsap hobi, garaj, bir kulübe ya da bodrum parçasi için kullanmak büyük bir alan yeterli olacaktir.

2. Temel araçlari, tablo gördüm, çekiç, çivi, matkap, matkap, serit metre, seviye, el zimpara ve tabii ki güvenlik gözlük ve yüz maskesi bulunur.

3. Agaç planlari veya kilavuz iyi bir dizi.

Muhtemelen tüm hazir evinizde temel araçlari var, bu yüzden baslangicinda yeni araçlar satin almak zorunda olmayabilir. Onlar, okunmasi kolay oldugundan emin olmak istiyorum planlari veya kilavuzlari seçkin bir dizi seçerken iyi takip etmek semalari ortaya koydu var, ve akilda acemi woodworker ile derlenmistir. Planlarinin iyi bir dizi de satin almaniz gerekir çivi sayisini tam olarak asagi gerekli binanin tüm kaynaklari, ortaya koymak olacaktir. Deger için para almak için birden fazla tasarim seçenekleri ve tezgahlari arti daha fazla tutuyor gelen yapilar için çesitli ögeleri olan bir dizi var planlari satin almanizi öneriyoruz.

Yerinde tüm yukaridaki var sonra eglenceli simdi baslayabilirsiniz! Eger bina baslamak istiyorum ilk proje nedir? Listede raf bir tablo, bahçe tezgah, çiçek kaplari, sonsuzdur. Kendinizi yaptiginiz bir masada oturmak ya da yemek için daha iyi bir sey yoktur Sahsen ben yaz aylarinda, dis mekan bahçe mobilyalari bina zevk, tüm arkadaslarinizin gipta olacaktir. Arti tabii ki yas sürecek el isi bir parça yaratiyor. Sadece havalarda disarida sürecek böylece ahsap leke ya da korumak için hatirliyorum.

Eger ilk proje için seçtiginiz ne dayali dikkat etmeniz gereken bazi diger noktalari vardir. Böyle bir kulübe gibi büyük bir proje insa ediyoruz, yerel sehir ofisinden bir insaat ruhsati almak gerekebilir. Her zaman bu gelecekte bir endise haline gelebilir gibi büyük agaçlar, kanalizasyon, elektrik veya telefon hatlarinin yakininda bir yapi insa uyanik olmak.

Kereste seçiminiz baska bir husustur. Dis mekan mobilyalari sedir görünüyor ve çok iyi weathers, ama daha pahali için, bu nedenle satin alma yaparken bu göz önünde bulundurun. Basinç islenmis ahsap genellikle daha ucuz, ama discolours hizli ve yinelenen olarak boyanmis olma ekstra pahali gerekir. Diger kereste seçimler sekoya ve çam arasinda; yerel nalburdan Bölgenizde için en iyi olani size dogrudan mümkün olacak.

Yani simdi araçlari, kereste seçimler ve yerde fikirleri var, bu yüzden devam edin ve benim tavsiye planlari kapmak ve ilk projenin tamamlanmasi için yolda iyi olacak. Iyi eglenceler!