Yeni bir araba yolu nasil düzenlenecegini

En millet kendileri için yeni bir araba yolu yapiminda bir ilgi gelistirdik. Bunun nedeni malzemelerin maliyeti ile bagli isgücü maliyeti çok pahali oldugu gerçegini içerebilir. Yeni bir araba yolu döseme bu nedenle basit ve açik yönleri ile kendiniz yapmaya istekli ve hazir, özellikle de dikkate almak bir sey olur. Asagida kendi yeni bir araba yolu döseme için talimatlari vardir.

Tabaninin hazirlanmasi
Bu sizin evin önüne koymak istediginiz yere gücünü ögrenmek için önemlidir. Araba yolu yürüyerek insanlar tarafindan kullanilmak üzere tasarlanmistir bile ayni zamanda bir araba ile kullanilacak çünkü bu önemlidir. , PEG kullanimi ile zemin temel kadar kararliligi ile ilgili olarak tespit edilebilir. Bu, ne oldugunu, standart sartlar altinda evin önüne malzeme olacagini 200mm sinirlari içinde olacaktir. Yani temelde metrekare 200 bir alanda, bir kanca kullanarak kazmak ve zemin yeterince ise, dübel 6 inç ötesinde sorun yasayabilirsiniz. Simdi tam kare kazmak olabilir.

Ancak emin olun bunlar evin çökme neden olacak çünkü yumusak alanlarda kazmak kazma sürecinde. Temel güç hatta tüm anahat olsun. Özellikle durumlarda sertlesmesine yere üstüne toprak ekleyerek tutmak için daha fazla enerji kullanimi için gerekli ama böylece daha sonra pisman degil degerli olabilir.

Döseme taslari
Temel ayarlanir sonra çikardi tabanindaki taslar döseme isine olsun. Yere en ucuz tas ocagindan tas artiklari olan scalping taslardir. En yaygin olan kirik tugla sert daha fazla yerlestirmek için de kolaydir. Bu meydanin sinirlari dikey bir kazi yaratmak için tavsiye edilir. Bu zaman baz yerlestirilen taslarin üzerinde bir araba ya da ayak adimlari bu nedenle taslari israf taraf için üzerine dökmeyin emin olmak için bir teklif oldugunu. Dikkatle size ihtiyaciniz scalping taslarin sesleri olsun alani hesaplamak emin olun. Bu islak daha tartmak gibi zaman kuru bunlari siparis için dikkatli olmasi tavsiye edilir. Ayrica taslar güvenli bir sekilde yerlestirilir önce bir titresimli plaka kullanarak yumusak noktalar için kontrol ettiginizden emin olun.

Scalping tas getirip sonra en kamyon sürücüleri zihin ve çikardi kare için tas çekme usta aslinda olmayacaktir. Ama dikkat, siz baz güçlendirdi varsa kamyon sikisabilir.

Bir kürek veya tirmik kullanarak, tas doldurulduktan sonra, sözde araba yolu üzerinde tas seviyeye koymak. Eger tesviye yapmazsaniz iyi gelecekteki sorunlari bir çare olan su ile dolduracak bosluk birakacaktir. Eger seviye düz yapmak için kereste kullanabilirsiniz. Kisisel istek ve zevkleri bagli olarak, temiz bir yüzey olusturmak için orada burada birkaç plaka ekleyebilirsiniz.