yüksek performansli bir yikama seçimi

Bugün en büyük pazarinda satin almak için yikama üzerine karisti mi? Piyasa pek çok türleri ve seçmek için hangi pul çesitleri doludur. Çesitli sunulan markalar, orada çesitli modeller ve kullanilan teknoloji her model için farklidir. Bu nedenle nerede baslar ve nasil son karari yok. Burada en iyi yüksek performans pullar seçmek için bazi ipuçlari bulacaksiniz.

Yikamak için Yük

Eger yikamak için makineyi kullaniyor planladiginiz giysi yük agirlikli yasam tarzi ve yikama kullanilacak olan üye sayisi türüne bagli olacaktir. Bu büyük bir aile varsa daha büyük ve güçlü bir yikama ihtiyaç duyacagi açiktir. Büyük yikama daha fazla elektrik ve su tüketecektir. Bu sonunda yüksek faturalari yol açacaktir. Bu cüzdan kadar kullanacak için küçük bir aile varsa Bu nedenle, yüksek performansli pullar ararken sadece büyük bir alamadim.

ön veya üst yükleme

Ön yükleme ve üst yükleme yüksek performansli pullar arasinda büyük bir fiyat araligi vardir. Üst yükleyiciler üstten yüklemeli daha az maliyet. Bütçenizi az dört yüz dolar ise, bir ön yükleyici alma hakkinda unutabilirsiniz. Teknoloji açisindan, ön yükleyici su tasarrufu yetenegi olan büyük avantaji ile üst yükleyiciler çok daha ileri seviyededir. Üst yükleyici davul dikey ve yikama baslamak için su ile doldurmak zorunda. Ön yükleyici benzer davul var ama yatay olarak konumlandirilmis. Makine dolayisiyla elektrik ve su tasarrufu konusunda yardimci giysi ve su asagiya dogru çekmek için yerçekimi kullanir. Ek olarak durulama sirasinda su ile üst yükleyiciler dolum zorunda. Bu çok su tasarrufu saglar Ön yükleyici spreyler kullanin. Sonunda, su ve enerji faturalarinda daha fazla tasarruf. Sadece olumsuz içeri adim olacagi ilk yatirim

Üstten yüklemeli ön yükleyiciler diger avantajlari ön yükleyici elbiselerini uzun bir ömrü var saglamak elbiselerini gitmek kolay vardir. Sen sadece kapiyi açmak ve giysi atmak yikama içine aktarmak için kirli giysiler agir konteyner kaldirmak zorunda degilsiniz

Ön yükleyici olan verimli yikama ile ilgili iyi haber birçok hane onlari satin çünkü fiyat büyük ölçüde azaltiyor ve yakinda pek çok evde bir ön yükleyici göze mümkün olacaktir.

Bu ipuçlari ne aramak için size bir ipucu verecektir. Unutmayin, ön yükleyici fiyat maliyeti daha yüksek olabilir ama ne ayni anda yüksek bir bedel ödemek zorunda ya da su ve elektrik faturalarinda daha fazla ödemek zorunda, çok daha pahalidir. Akillica bir seçim yapin ve size hayalinizdeki yikama olacaktir.