, yüksek teknoloji disli temizligi bahar

Eger toplum gazetede temizlik dijital bahar hakkinda makaleler okumaya basladiginizda bir 21. yüzyil tüketim toplumunda yasiyoruz biliyorum. Evinizin Çevrenize bakin ve kapali tozu ve çalisir durumda emin olmak için test edilmesi, kendi pilleri kontrol ettirmek için gereken bir düzine sey ya da daha fazla bulacaksiniz.

Dijital bahar temizligi için bazi ipuçlari.

Baslamak için en iyi yer bilgisayariniz ile. Sen kapagi çikarin ve yavasça bilgisayarinizin iç vakum bir teknik okul olmak zorunda degilsiniz. Sadece dikkatli olun. O silikon thingies herhangi birine herhangi bir baglanti ya da patlama rahatsiz etmek istemiyorum. Bilgisayariniz bir hali odada ise, bir bilgisayar çantasinin içinde birikmis olur kir ve toz miktarina göre dehsete olacaktir. Eger vakumlama önce hali üzerinde bu toz hali temizleyiciler herhangi serpin – o zaman bugün bahar temizligi baslatmak için bilgisayariniza yürümek degildir çalisir. Bu serpin temizleyiciler ani basarisizlik neden olacak kadar kalin bir tabaka ile kat bilgisayarinizin içindeki elektronik olacak.

Dijital bahar temizligi de tüm bilgisayar dosyalari organize almak içerir. Ilgili klasörler halinde tüm e-postalari siralama baslayin. E-posta klasörleri kullanmaya basladi olmadiysaniz henüz o zaman bu baslamak için mükemmel bir zaman. Tüm bu size inek ise e-posta programi için yardim dosyasini kontrol edin. Dijital fotograflar ve videolar sabit disk alani büyük miktarlarda kullanabilirsiniz. Bu fotograf disk üzerinde daginik ve daginik yaparken Teyze Molly göndermek için genç bu resim bulmaya çalisirken korkunç sinir bozucu.

Simdi bir çift USB flash sürücüler almak için iyi bir zamandir. Dijital fotograflarinizi bulmak mümkün olmayan bir seydir. Onlari bir sabit disk kazasinda tüm kaybetmek baska bir seydir. Bu küçük USB flash sürücüler kullanmak gerçekten çok kolay ve simdi depolama alani oldukça etkileyici miktarda gelir. Sadece bilgisayarinizda her fotograf ve video yedeklemek için bir ya da iki sürebilir. Bir sabit disk çökmesine onlari güvenli hale getirecek Sadece bu degil ayni zamanda size çantanizda cebinizde atiyorlar ve Teyze Molly için tüm fotograf albümü getirmek ziyaret sonraki zaman anlamina gelir.

Pil ile bakkal ve stok gidin. Onlara ihtiyacimiz olacak. Bu liste üzerinden gidin ve dijital kamera, el feneri, çagri cihazi, çalar saatler, ve uzaktan kumanda içindeki pilleri degistirin. Oyunlar ve oyuncaklar patlamis misir gibi pil tüketir.

Simdi önemli seyler için. Duman dedektörleri ve karbon monoksit dedektörleri pilleri degistirin ve sonra da düzgün çalismasi emin olmak için test edin. Bir acil durumda hayatinizi kurtarmak için bu dedektörleri güveniyor ve dijital bahar temizligi sirasinda baska bir sey yaparsaniz yine degerli basarili bir sey olacak.